ev temiri

Xətai rayonunda 2 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 54 m²

Elan nömrəsi: 744921
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
54 m²
Qiymət
152 000 Azn
2814 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Həzi Aslanov qəsəbəsi Həzi Aslanov metrosu
Xətai rayonu, İlqar Zülfüqarov küçəsi
Ümumi məlumat
Xətai rayonu, İlqar Zülfüqarov küçəsi, kiyev layihəli 9 mərtəbəli köhnə tikili binanın 5-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 54kv/m olan 2 otaqlı SUPER təmirli mənzil satılır. Mənzildə qaz, su, işıq var. İstilik sistemi mərkəzidir. Mənzil Orta Blokda yerləşir. Bina infrastruktur cəhətdən əlverişli yerdə yerləşir. Ətrafında Məktəb, uşaq bağçası, park, Tibb məntəqəsi, supermarketlər və s. var. Həzi Aslanov Metrostansiyasına 5 dəqiqə məsafədə yerləşir . Menzilin sənədi ÇIXARIŞDIR ( KUPÇA ) və İPOTEKAYA yararlıdır.

Mənzilin QİYMƏTİ:152 000 AZN

Şirkətin xidmət haqqı mənzilin nağd satış dəyərinin 1%-i təşkil edir.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 19.03.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Yasamal rayonu , İnşaatçılar m., 2 otaq

Yasamal rayonu , İnşaatçılar m., 2 otaq

saf suyun yanlnda 9/2 martabasinda 2/3 cevrilmis manzil satllr bina das binadlr iptekya uygndur sanadi clxarsdlr kupcadlr xidmat haql 1% fayizdir

185 000 Azn
Xətai rayonu , Həzi Aslanov m., 3 otaq

Xətai rayonu , Həzi Aslanov m., 3 otaq

MÖHTƏŞƏM TƏKLİF! FÜRSƏTİ QAÇIRMAYIN! KUPÇA MÖVCUDDUR! Xətai Rayonu, Həzi Aslanov Metrostansiyasına 10 dəqiqəklik məsafədə, İlqar Zülfüqarov küçəsində, Ümumi Sahəsi 70 kv/m olan, 3 Otaqlı, TAM ƏŞYALI, Hazır İpotekada

145 000 Azn
Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 3 otaq

Sabuncu r-n., Bakixanov qes., 13 Polis Bolmesinin yaxinliginda 5/2 mertebesinde xruwov layiheli, sahesi 75 kv.m., (artirmasi ile) ela temirli, istilik sistemi kombi 2 duzelme 3 otaga menzil satilir. Butun infrastruktur