ev temiri

Xətai rayonunda 4 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 100 m²

Elan nömrəsi: 744581
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
100 m²
Qiymət
157 000 Azn
1570 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Köhnə Günəşli qəsəbəsi
Xətai rayonu, İnqilab İsmayilov küçəsi
Ümumi məlumat
Xətai rayonu, Köhnə Günəşli qəsəbəsi İnqilab İsmayilov küçəsində leninqrad layihəli 9 mərtəbəli köhnə tikili binanın 8-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 100 kv/m olan qanuni 4 otaqlı mənzil satılır. Binada qaz, su, işıq var. İstilik sistemi mərkəzidir. Bina infrastruktur cəhətdən əlverişli yerdə yerləşir. Ətrafında məktəb, uşaq bağçası, Tibb məntəqəsi, supermarketlər və s var.Mənzil əşyasız satılır.Mənzilin sənədi ÇIXARIŞDIR (KUPÇA) və İPOTEKAYA yararlıdır.

Mənzilin Qiyməti: 157 000AZN

Şirkətin xidmət haqqı mənzilin nağd satış dəyərinin 1%-i təşkil edir
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 16.03.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 1 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 1 otaq

Tecili satilir.Neftciler naxcivanski kuc, 210, 220 sayli mektebe yaxin 5/2-i orta blok 1 otaqli menzil satilir.evde 350 manata kirekes qalir.qaz su, isiq daimidir.istilik sistemi merkezidir.qeydiyyatda hec kes yoxdur.

108 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

K407. 114000 Kupçalı 5/3 əlavə artması var mətbəx böydlüb 2 otaqlı Biləcəri Şans ş/s yanında 300 nömrəli məktəbin istirahət parkına yaxın olan ev təcli satlır qiymətdə razılaşmaq olar isdənlən vaxt baxmaq olar ciraq

107 000 Azn
Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 3 otaq

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 3 otaq

Suraxanı rayon, Yeni Günəşli qəsəbəsi AB massivi qanuni 3 otaqlı Kiev layihəli orta blokda yelçəkən mənzil qismən əşyalı satılır. Sənədi çıxarışdır(Kupça).Bina yerləşmə olaraq məktəbə(275-279) bağçaya və digər iaşə