ev temiri

Yasamal rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 143 m²

Elan nömrəsi: 786754
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
143 m²
Qiymət
330 000 Azn
2307 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Yasamal rayonu Yasamal qəsəbəsi İnşaatçılar metrosu
Yasamal rayonu
Ümumi məlumat
Yasamal rayonu Tri Koronada tam təmirli mənzil satılır. Mənzil 24 mərtəbəli binanın 12-ci mərtəbəsində yerləşir. Mənzilin ümumi sahəsi 143 kv.mdır və 4 otaqdan 3 otağa düzəlmədir. Sənəd Kupçadır. Qiymət 330000 Azn.Ətraflı məlumat üçün qeyd olunan nömrə ilə əlaqə saxlayın
Fatimə Şahbazova (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0513041XXXnömrəni göstər

Tarix: 08.04.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Masazir qəsəbəsi RAHAT NEFES yaşayiş kompleksinde, 8/2-də. 41kv.m. 2otaq tam temirli menzil satilir. Su, işıq, qaz, Lifti var. ƏŞYALAR qalacaq. (ELEKTRON xaric) Qiymət. 68000₼.

68 000 Azn
Xətai rayonu , Xətai m., 2 otaq

Xətai rayonu , Xətai m., 2 otaq

Xətai rayonu N.Rəfiyev kücəsi VAYT TAVR MTK nın inşa etdiyi 18 mərtəbəli binanın 14 cü mərtəbəsində 75 kv m sahəsi olan qanuni 2 otağlı mənzil satılır. Bina əlverişli ərazidə yerləşir. Xətai metrosuna 7-8 dəqiqəlik

283 000 Azn
Nəsimi rayonu , 3-cü mikrorayon qəs., 3 otaq

Nəsimi rayonu , 3-cü mikrorayon qəs., 3 otaq

- Satış: Yeni tikili - Ünvan: Memar Əcəmi m/s yaxındır. - Otaq sayı: 3 - Sahəsi: 94 m2 - Mərtəbə: 17/9 - Sənədi: Çıxarış - İpotekaya yararlıdır - Təsviri: Super təmirlidir. Tam əşyalı satılır. Qaz su daimidir.

349 000 Azn
Səbail rayonu , Badamdar qəs., 2 otaq

Səbail rayonu , Badamdar qəs., 2 otaq

- Satış: Yeni tikili - Ünvan: Badamdar, Caspian Hospitalın yanında yerləşir. - Otaq sayı: 2 - Sahəsi: 98 m2 - Mərtəbə: 13/11 - Sənədi: Çıxarış - İpotekaya yararlıdır - Təsviri: Şəxsi istifadə üçün keyfiyyətli