ev temiri

Nizami rayonunda 4 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 100 m²

Elan nömrəsi: 731814
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
100 m²
Qiymət
135 500 Azn
1355 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nizami rayonu 8-ci kilometr qəsəbəsi Xalqlar Dostluğu metrosu
yeni gunesli Ab massivi
Ümumi məlumat
yeni guneslide AB massivinde 9/1-de 4 otaqli menzil satilir.yerden hundur zirzemisi quru temiri orta istilik merkezi
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 15.02.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Binəqədi rayonu , 1 otaq

Binəqədi rayonu , 1 otaq

MÖHTƏŞƏM TƏKLİF! FÜRSƏTİ QAÇIRMAYIN! KUPÇA MÖVCUDDUR! Binəqədi Rayonu, 6-cı Mikrorayon Ərazisi, Mirmahmud Kazımovski küçəsində, Ümumi Sahəsi 45kv/m olan, QANUNİ 1 OTAQLI, Hazır İpotekada Mənzil Satışdadır! Mənzil 9

50 500 Azn
Nəsimi rayonu , 28 May m., 4 otaq

Nəsimi rayonu , 28 May m., 4 otaq

ŞOK ! ŞOK ! ŞOK ! -= Mərkəzdə 28 mayda Azadlıq prospektində ARXİTEKTUR layihəli 4 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 150 kvm olan 4 0taqlı yaxşı təmirli mənzil təcili RAZILAŞMA yolu ilə satılır. -= Giriş

380 000 Azn
Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 3 otaq

Sabuncu r-n., Bakixanov qes., Kohne Prokurorlug Idaresinin yaxinliginda, 4/4 mertebesinde, stalin layiheli, sahesi 72 kv.m. (artirma ile 90 kv.m.) ela temirli, 2 duzelme 3 otaga menzil satilir. Butun infrastruktur

165 000 Azn
Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 1 otaq

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 1 otaq

Yeni Yasamal ABAD Bina, Lift yenilenib, 1 otag temiri zeif. aciq eyvani var 2 otag etmek mumkundu 9mertebeli binanin 5ci mertebesi Endirim yoxdu Simvolik ola biler yalniz 9 mertebeli binanin 5ci mretebesi 40kv sahesi