ev temiri

Suraxanı rayonunda 3 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 55 m²

Elan nömrəsi: 785490
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
55 m²
Qiymət
129 000 Azn
2345 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Suraxanı rayonu Yeni Günəşli qəsəbəsi
yeni gunesli ab massivi
Ümumi məlumat
İPOTEKAYA TAM YARARLİDİR. Menzilimiz yeni gunesli AB massivi 9 mertebeli binanin 8-ci mertebesinde yerlesir. Menzilin umumi sahesi 55 kvm-dir 2otaqdan 3 otaga duzelmedir yaxsi temirlidir. Senedi cixarisdir. Qiymeti 129000 manatdir. Ofis haqqi 1 faiz teskil edir.
anar (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0774442XXXnömrəni göstər

Tarix: 29.03.2026

servis.az

Köhnə tikili elanları

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

TECILI.! Xalqlar Dostluqu m/st yaxinliqinda Bizim marketin yaninda yerlesen LENINQRAD layiheli KOHNE TIKILI 9 mertebeli binanin 7-ci mertebesinde tam olaraq ESYALI QANUNI 3 otaqli menzil satilir menzil ORTA blokdur

209 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

Əşyalı və kupçalı mənzil satışda.! Binəqədi rayonu Biləcəri qəsəbəsi 284 saylı tam orta məktəbə yaxın ekspermental lahiyəli 9 mərtəbəli binanın 9 cu mərtəbəsində 1 dən 2 yə ideal formada düzəlmə mənzil satılır.Mənzil

117 000 Azn
Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 3 otaq

Sabuncu r-n., Bakixanov qes., Kohne Prokurorlug Idaresinin yaxinliginda, 4/4 mertebesinde, stalin layiheli, sahesi 72 kv.m. (artirma ile 90 kv.m.) ela temirli, 2 duzelme 3 otaga menzil satilir. Butun infrastruktur

165 000 Azn
Yasamal rayonu , İnşaatçılar m., 2 otaq

Yasamal rayonu , İnşaatçılar m., 2 otaq

.Təcili.1 otaqlı köhnə tikili mənzil – Satılır Ünvan: Bakı şəhəri, Yasamal rayonu, Arif Mehdiyev küç., Əsas xüsusiyyətlər: - Otaq sayı: 1 (2 otağa düzəldilmiş) - Sahə: kupçada 33, 4 m², artırma ilə ümumi təxminən 50 m²