ev temiri

Suraxanı rayonunda 5 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 122 m²

Elan nömrəsi: 749133
Əmlakın növü
Otaq sayı
5
Sahə
122 m²
Qiymət
178 500 Azn
1463 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Suraxanı rayonu Yeni Günəşli qəsəbəsi
Yeni Gunesli massiv V
Ümumi məlumat
Yeni Günəşlidə massiv "V"-də Abad məhəllədə Tatli un məmulatlarına yaxın 1/9-i (beletaj) yerdən hündür, orta blok, təmirli 5 otaqlı, gir-yaşa, sahəsi 122 kv olan kupçalı, texpasportu olan mənzil satılır. Mənzilə aid 40 kv artırma, bisetka və maşın girən qaraj tipli yer var. Binaya təzə ağıllı liftlər quraşdırılıb, bina əsaslı təmir olunub, zirzəmidə təmir işləri görülüb, zirzəmi təmiz və qurudur. Binada qaz, işıq, su fasiləsiz verilir, çox mehriban qonşuları var. Binaya yaxın 2 tam orta məktəb (rus bölməsi), uşaq bağçaları (rus bölməsi) lap yaxındadır, Araz market, Oba, Səbət, Bravo marketlər 24 saat sakinlərə xidmət edir. Bina dayanacağa yaxındır. Buradan 64, 55, 104, 36, 50, 20 saylı avtobuslar 3 dəqiqə intervalla şəhərin müxtəlif istiqamətlərinə problemsiz işləyir. Qiymət: 178500.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 20.04.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Suraxanı rayonu , Hövsan qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu , Hövsan qəs., 2 otaq

2 OTAQLI MƏNZİL SATIŞDA.! Suraxanı rayonu Hövsan qəsəbəsi İlqar Əhlimanov ünvanında yerləşən 9 mərtəbəli binanın 9 cu mərtəbəsində ümumi sahəsi 60 kv.m olan qanuni 2 otaqlı təmirli mənzil satılır.Mənzildə qaz, su,

129 000 Azn
Xətai rayonu , Köhnə Günəşli qəs., 2 otaq

Xətai rayonu , Köhnə Günəşli qəs., 2 otaq

2 OTAQLI MƏNZİL SATIŞDA.! Xətai rayonu Köhnə Günəşli İnqlab İsmayılov ünvanında yerləşən Leninqrad lahiyəli 9 mərtəbəli binanın 9 cu mərtəbəsində ümumi sahəsi 60 kv.m olan qanuni 2 otaqlı orta təmirli mənzil satılır