ev temiri

Sabunçu rayonunda 3 otaqlı Həyət evi Satılır, 100 m²

Elan nömrəsi: 681940
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
100 m²
Qiymət
61 500 Azn
615 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Zabrat qəsəbəsi
Zabrat qəsəbəsi
Ümumi məlumat
Ev Sabunçu rayonu, Zabrat qəsəbəsində yerləşir.
Kürsülü, dairəvi qoşa daş, 3 otaqlı, təmirlidir.
Yaşayışlı, hər bir şəraiti olan evdir. İstilik sistemi kombi.
Su, qaz, işıq daimi.
Avtobus dayanacağına 20-30 metr məsafədə.
Sənədi bələdiyyə şəh.
Əlavə məlumat üçün zəng edə bilərsiz.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 05.08.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Xətai rayonu , Köhnə Günəşli qəs., 3 otaq

Xətai rayonu , Köhnə Günəşli qəs., 3 otaq

Köhnə Günəşli qəsəbəsində yerləşən 3 otaqlı, 100 m² sahəsi olan həyət evi satılır. Ev 4 sot torpaq sahəsində yerləşir. Tam təmirlidir, qaz, su və işıq daimidir. İnternet, telefon xətti, PVC pəncərələr və kombi sistemi

260 000 Azn
Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 2 otaq

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 2 otaq

Sabunçu rayonu Maştağa qəsəbəsi 187 nömrəli məktəbə yaxın ərazidə 1.5 sot torpaq sahəsi üzərində ümümi tikili sahəsi 60kv/m olan 2 otaq, mətbəxt və sanuzeldən ibarət həyət evi satılır. Sənəd:Paket kupça Qiymət:60000

60 000 Azn
Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu. 2-çi Zabrat ərazisində 2 sot torpaq sahəsində, qoşa daşla tikilmiş 3 otaqli həyət evi satilir. 8 daş kürsüdə inşa olub. Ümumi sahəsi 100 kv. Evdə təmir işləri gedir, tam təmir olunub təhvil veriləçək.

92 000 Azn
Abşeron rayonu , Mehdiabad qəs., 4 otaq

Abşeron rayonu , Mehdiabad qəs., 4 otaq

Abseron rayonu Mehdiabad Qesebesinde- Bineqedi-Novxani yoluna və marsurt dayanacagina yaxin yerlesen 2 sot sahede tikilen 120 kvm 4 otaqli heyet evi Satilir. Ev tam temirlidir. Ev keyfiyyetli aboylarla ortulmusdur,