ev temiri

Xətai rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 81 m²

Elan nömrəsi: 681973
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
81 m²
Qiymət
189 000 Azn
2333 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Əhmədli qəsəbəsi Həzi Aslanov metrosu
Çingizxan Kərimov küçəsi
Ümumi məlumat
Hezi Aslanov Metro. 245 sayli orta Mekteb yani Super Temirli 3 otaga duzelme Menzil satilir. Sened= Kupca. 17 Mertebenin 15 ci mertebesi. sahe=81 kv. Qiymetin de Endirim olacaq. Firma haqqi=1%. Satışda Diger Menzillerimiz var.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 21.05.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , Azadlıq Prospekti m., 1 otaq

Binəqədi rayonu , Azadlıq Prospekti m., 1 otaq

Binəqədi rayonu Azadlıq metrosunun yaxınlığında Varovskidə Luxor Palacda Vip binada (tək bloklu)1 ot 70 kvm 16/17 də pod mayak mənzil satılır, lift 17 yə kimi qalxır.Binada 80%yaşayış var.Yeraltı qarajı, həyətə giriş

210 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 1 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 1 otaq

HAZIR 4% İPOTEKA!. Binəqədi rayonu, Cəfər Xandan küçəsi, 7-ci mikrorayon, Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town Yaşayış Kompleksində yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 9cu mərtəbəsində ümumi sahəsi 51

35 000 Azn
Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

8 Noyabr prospekt. Premium Binada 3 otaq Temirsiz Menzil satilir. 19 Mertebenin 12 ci mertebesi. Sahe=125 kv. Binada 3 Sürətli lift həmçinin 3 Mərtəbə Yeraltı Parking mövcuddur. Qiymətin də Endirim olunacaq. Firma haqqı

270 000 Azn
Binəqədi rayonu , 6-cı mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 6-cı mikrorayon qəs., 3 otaq

Mənzil varoviski deyilən ərazidə kruqa çatmamış sağda həyət evidir 3 otaqlıdır şəkildə göründüyü kimidir tikilininn ümumi sahəsi 90 kv metrdir əlavə məlumat üçün əlaqə saxlayın.