ev temiri

Xətai rayonunda 3 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 80 m²

Elan nömrəsi: 749377
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
80 m²
Qiymət
177 500 Azn
2218 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Əhmədli metrosu
Əhmədli metrosu Məzahir Rüstəmov küçəsi
Ümumi məlumat
Xətai rayonu Məzahir Rüstəmov küçəsi Əhmədli metrosu Bakı k/t yaxınlığında ( ABAD MƏHƏLLƏ) 9 mərtəbəli Kiyev layihəli binanın 3-cü mərtəbəsində sahəsi 80 kv.m olan 3 otaqlı, ORTA girişdə yerləşən tam ƏŞYALI + TƏMİRLİ mənzil satılır. Qaz, su, işıq daimidir. Binanın ətrafında Islam market, dövlət və özəl litsey, məktəb və baxçalar var. İpotekaya yararlıdır. Qeydiyyatda heçkim yoxdur. Mənzilin açarları alqı- satqı günü təhvil veriləcək. Sənəd Çıxarış (kupça). Qiymət 177.500 Azn
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 22.04.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Nəsimi rayonu , Memar Əcəmi m., 3 otaq

Nəsimi rayonu , Memar Əcəmi m., 3 otaq

Nəsimi r-nu 5 Mikrorayon Asif Məhərrəmov küç 5 Mertebeli binanın 3 cu mertebesinde Qanunu 3 otaqlı süper təmirli mənzil satılır binanın geniş həyəti var, binada qaz su işıq daimidir, Mənzil Skvaznoy menzildir Çox gözəl

182 000 Azn
Binəqədi rayonu , 8-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 8-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

AZADLIQ METROSUNA YAXIN YERDE SUPER TEKLIF. BU FURSETI QACIRMAYIN. KUPCALİ. IPATEKAYA YARARLI. 8-Cİ mkr Azadliq metrosuna ayaqla 2-3 deqiqelik mesafede 9 mertebeli binanin 4-ci mertebesinde QANUNI 2-otaqlı menzil

183 000 Azn
Nəsimi rayonu , Memar Əcəmi m., 2 otaq

Nəsimi rayonu , Memar Əcəmi m., 2 otaq

Mənzil 4 mkr da Əcəmi və Nəsimi metrosuna 4 mkr kruquna yaxın ərazidə yerləşir binanın ətrafında məktəb baxca və isdənilən iaşə obyektləri mövcuddur şəhərin isdənilən ərazisinə marşurud xətləri var bir sözlə əlverişli