ev temiri

Xətai rayonunda 2 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 60 m²

Elan nömrəsi: 654249
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
60 m²
Qiymət
112 000 Azn
1866 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Köhnə Günəşli qəsəbəsi
Köhnə Günəşli qəsəbəsi
Ümumi məlumat
TƏCİLİ SATILIR! DÖVLƏT İPOTEKASINA YARARLI!
Bakı ş., Xətai rayonu, Köhnə Günəşli qəsəbəsi, İnqilab İsmayılov küçəsi, köhnə tikili Moskva- Leninqrad layihəli 9 mərtəbəli binanın 6-cı mərtəbəsində, 2 otaqlı əla təmirli, sənədi ÇIXARIŞ(KUPÇA) olan mənzil satılır. Qaz, su, işıq daimidir, istilik sistemi mərkəzidir. Bina əlverişli yerdə yerləşir, yaxınlığında bütün infrastrukturlar mövcuddur. 40, 104 nömrəli marşrut xətti binanın yanından keçir. Əlavə məlumat və mənzilə baxış keçirmək üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
QİYMƏTİ-112000 AZN
OFİS HAQQI-1%
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 12.02.2024

servis.az

Köhnə tikili elanları

Binəqədi rayonu , 9-cu mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 9-cu mikrorayon qəs., 2 otaq

Yeni təmirli, mətbəx mebeli ilə – 9-cu Mikrorayon Binəqədi rayonu, 9-cu mkr, Tərlan Şadlıq Sarayı və Nizami metrosu yaxınlığında yerləşən əlverişli ərazidə yeni təmirli mənzil satışdadır. 5 mərtəbəli binanın 4-cü

152 000 Azn
Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu Yeni Günəşli qəsəbəsi V massivi Bazar Stor ilə üzbə-üz Mərtəbəsi: 9/1 Otaq sayı: 1 otaq 2 düzəlmə Sahəsi: 40 kv.m Mənzildə qaz, su, işıq daimi, istilik mərkəzidir Binanın önündən 104, 55, 64

98 000 Azn
Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 2 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 2 otaq

Sabuncu r-n., Bakixanov qes., Vitamed Klinikaynanin yaxinliginda 9/5 mertebesinde Moskva layiheli, sahesi 55 kv.m., ela temirli, istilik sistemi kombi (isti pol) 2 otagli menzil satilir. Butun infrastruktur etrafinda.