ev temiri

Xətai rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 102 m²

Elan nömrəsi: 786372
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
102 m²
Qiymət
255 000 Azn
2500 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Əhmədli qəsəbəsi Əhmədli metrosu
Məhəmməd Hadi 36b
Ümumi məlumat
Xalqlar Dostluğu və Əhmədli metrostansiyalarına piyada cəmi 5 dəqiqəlik məsafədə, KATV yaxınlığında yerləşən 17 mərtəbəli yaşayış binasının 9-cu mərtəbəsində yerləşən qanuni 3 otaqlı, ümumi sahəsi 100 m² olan, yüksək keyfiyyətlə və zövqlə təmir olunmuş mənzil bütün əşyaları ilə birlikdə satışa təqdim olunur. Mənzil geniş və işıqlıdır, hər otağın ayrıca balkonu və pəncərəsi mövcuddur ki, bu da təbii işıqlandırmanı maksimum səviyyədə təmin edir və əlavə komfort yaradır, mənzilin hər üç eyvanından Bakı şəhərinə açılan gözəl panoramik mənzərə mövcuddur. Döşəmə yüksək keyfiyyətli və bahalı fıstıq ağac materialından hazırlanmışdır, divarlar İtaliya istehsalı premium oboylarla üzlənmişdir, mənzildə quraşdırılmış kombi sistemi Immergas markasına məxsusdur və etibarlı istilik təmin edir, bütün kommunal xətlər – su, qaz və işıq daimidir. Hamam və sanitar qovşağı ayrıdır, hamam otağında xüsusi sifarişlə gətirilmiş motorlu, masaj funksiyalı vanna quraşdırılmışdır. Bina tam yaşayışlıdır, sərnişin və yük liftləri mövcuddur, 24 saat mühafizə və kamera sistemi ilə təmin olunmuşdur və rahat, təhlükəsiz yaşayış üçün bütün şərait yaradılmışdır. Mənzil tam əşyalı satılır və əlavə xərc tələb etmədən dərhal yaşayış üçün hazır vəziyyətdədir, yerləşdiyi ərazi inkişaf etmiş infrastruktura malikdir və ətrafda məktəb, uşaq bağçası, marketlər və digər zəruri obyektlər mövcuddur, mənzil şəxsi istifadə üçün yüksək keyfiyyətlə təmir olunduğuna görə həm yaşayış, həm də investisiya baxımından çox əlverişli seçimdir,