ev temiri

Nəsimi rayonunda 3 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 70 m²

Elan nömrəsi: 740531
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
70 m²
Qiymət
195 000 Azn
2785 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nəsimi rayonu 28 May metrosu
Məmməd Araz
Ümumi məlumat
Mənzil təcili satılır İPOTEKAYA YARARLIDIR Teymur Əliyev indiki Məmməd Araz küçəsində tam yolun kənarındakı 5 mərtəbəli binanın 4 cü mərtəbəsində qanuni 3 otaqlı çənzil satılır otaqlar ayrı ayrıdır mətbəxt genişdir daş binadır əlavə sual olarsa əlaqə saxlayın..
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 05.06.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 4 otaq

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 4 otaq

* Yeni Yasamalda əşyalı mənzil Satılır * * Zəng edin, baxış üçün razılaşaq * * Sənədləşmə prosesi tam qanuni və şəffaf şəkildə aparılır * * Binanın tipi : köhnə tikili * Otaq Sayı : 4 otaqlı (5 otaqdan 4 otağa

235 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 3 otaq

Bileceri qesebesi Yahya Huseynov kucesinde 5 mertebeli Dash binanin 1 ci mertebesinde 3 otaqli ipotekaya yararli 72 kvm bina evi satilir.Binada mərkəzi istilik sistemi.Real alıcıya endirim olunacaq. Qiymet 143 000 AZN

143 000 Azn
Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 3 otaq

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 3 otaq

KUPÇALI! İPOTEKAYA YARARLI! Bakı şəhəri Suraxanı rayonu Yeni Günəşli qəsəbəsi V massivində 9 mərtəbəli kiyev lahiyəli binanın 6-cı mərtəbəsində ümumi sahəsi 70 m² olan, qanuni 3 otaqlı mənzil satılır. Mənzil orta

165 000 Azn
Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 2 otaq

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 2 otaq

Elmlər Akademiyası metrosu yaxınlığı, 20 saylı məktəbin yanı 2 otaqdan 3 otağa düzəlmə mənzil satılır. Ümumi sahə: 50 kv.m. Mərtəbə: 5/4 (daş bina) İstilik sistemi – kombi. Qazı, suyu, işığı daimidir. Rahat,