ev temiri

Sabunçu rayonunda 4 otaqlı Yeni tikili Satılır, 145 m²

Elan nömrəsi: 785144
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
145 m²
Qiymət
275 500 Azn
1900 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Bakixanov qəsəbəsi
Nazim İsmayılov
Ümumi məlumat
Satılır yeni tikili mənzillər – Bakıxanov qəsəbəsi

Ünvan: Bakıxanov qəsəbəsi, N. İsmayılov küçəsi
8 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsi

4 otaq – 145 m²

1 m² – 1900 AZN

Mənzil podmayak vəziyyətdədir
Sənəd: Müqavilə

Üstünlüklər:
7/24 mühafizə olunan həyət
Uşaqlar üçün besedkalar və oyun sahəsi
Rahat və geniş parking imkanı

Vasitəçi haqqı: 1%

Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
bakurealtor (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0506100XXXnömrəni göstər

Tarix: 25.03.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Xətai rayonu , 3 otaq

Xətai rayonu , 3 otaq

MÖHTƏŞƏM TƏKLİF! FÜRSƏTİ QAÇIRMAYIN! KUPÇA MÖVCUDDUR! Xətai Rayonu, Əhmədli Qəsəbəsi, 8 Noyabr Prospektində, Ümumi Sahəsi 84kv/m olan, 3 Otaqlı Mənzil Satışdadır! Mənzil 14 mərtəbəli binanın 11-ci mərtəbəsində

106 000 Azn
Yasamal rayonu , 20 Yanvar m., 2 otaq

Yasamal rayonu , 20 Yanvar m., 2 otaq

Yasamal rayon, SEHERE IDEAL PANORAMA, "Main" Yaşayış kompleksində 2 otaqlı, 105 kv, 22-nin 15-i, əla təmirli mənzil. Təmir zamanı yüksək keyfiyyətli materiallardan istifadə edilib. Mənzildə çox az yaşayış

250 000 Azn
Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 3 otaq

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 3 otaq

HAZIR DAXİLİ İPOTEKA.! TƏCİLİ SATILIR….! Bakı ş., Yasamal r., Yeni Yasamal qəsəbəsi, ZEFİR MALL-ın yaxınlığında, Müstəqillik küçəsində ərazinin ən tanınmış binası olan Kristalın inşa etdiyi "Park Yasamal"

223 417 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq