ev temiri

Nərimanov rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 75 m²

Elan nömrəsi: 791100
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
75 m²
Qiymət
225 000 Azn
3000 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nərimanov rayonu Nəriman Nərimanov metrosu
Nəriman Nərimanov
Ümumi məlumat
**Əhməd Rəcəbli küçəsi, Nərimanov metro stansiyası yaxınlığında mənzil satışa təqdim olunur.**

Mənzil **9 mərtəbəli eksperimental layihəli daş binanın 8-ci mərtəbəsində** yerləşir.
Mənzil **3 otaqdan** ibarətdir və **orta təmirlidir**.

Mənzil binanın **3 tərəfini əhatə edir** və hər iki tərəfdə **balkon mövcuddur**.
Balkonlardan biri **qonaq otağı və mətbəxə birləşdirilib**.

Mənzildə **2 mətbəx** və **2 sanitar qovşaq** mövcuddur.
Mənzilə **2 giriş qapısı** var və istəyə görə **bir otağı ayıraraq kirayə vermək mümkündür**.

Qaz, su və işıq daimidir.
İstilik **mərkəzləşdirilmiş dövlət sistemi** ilə təmin olunur.

Binanın yerləşməsi çox əlverişlidir.
Ətrafda marketlər, xidmət obyektləri və bütün zəruri infrastruktur mövcuddur.
Fasad balkonu küçəyə baxır və **gözəl şəhər mənzərəsi təqdim edir**.

**Sənəd: Çıxarış (Kupça)**.
Arzu Sayadova (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0774442XXXnömrəni göstər

Tarix: 19.05.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 3 otaq

42.000 AZN ilkin ödəniş.Binəqədi rayonu Cəfər Xandan küçəsi , 7-ci Mikrarayon , Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town yaşayış kompleksində yeni tikilidə sərfəli şərtlərlə mənzil sahibi olmaq imkanı

42 000 Azn
Səbail rayonu , Bayıl qəs., 3 otaq

Səbail rayonu , Bayıl qəs., 3 otaq

Bayılın ən prestijli və ən çox tələb olunan yerlərindən birində satış fürsəti! Səbail rayonu, Bayıl qəsəbəsi, Qurban Abbas küçəsində, məhz Bublik şirniyyat mağazasının üstündə yerləşən daş eksperimental layihəli binada