ev temiri

Sabunçu rayonunda 3 otaqlı Həyət evi Satılır, 84 m²

Elan nömrəsi: 744831
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
84 m²
Qiymət
63 000 Azn
750 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Maştağa qəsəbəsi
Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi
Ümumi məlumat
Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, Savalan yaşayiş massivi, Davud marketin yaxınlığında, 1.6 sot torpaq sahəsi üzərində inşa edilmiş, 3 otaqlı, ümumi tikili sahəsi 84 kv/metr olan Həyət Evi satılır. Ev şəxsi tikilidir, yerdən kürsülüdür, qoşa daşla tikilib, tam təmirlidir, istilik sistemi kombi, bütün kamunal xəttlər var. Ev: Dəhliz, qonaq otağı, 2 yataq otağı, mətbəx və sanuzeldən ibarətdir. Sənəd: Paket Kupça. (evin və torpağın çıxarışı). Qiymət: 63.000 Azn. Real alıcıya endirim olunacaq. Elanın kodu: C-0003
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Namiq (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 18.03.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 4 otaq

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 4 otaq

Maştağa qəsəbəsində 4 otaqlı həyət evi dəyətindən ucuz qiymətə satılır. Ümumi sahəsi 89 m² olan bu həyət evi 6 sot torpaq sahəsində yerləşir. Ev 4 otaqdan ibarətdir, tam təmirlidir və yaşayış üçün hazır vəziyyətdədir

140 000 Azn
Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 3 otaq

Maştağa Əmlak: Sabunçu rayonu Maştağa_Buzovna yolunda 3 sot torpaq sahəsi üzərində ümümi tikili sahəsi 90 kv/m olan 3 otaq , mətbəxt və sanuzeldən ibarət həyət evi satılır. Sənəd :Köhnə bələdiyyə Qiymət : 56000

56 000 Azn
Yasamal rayonu , Nizami m., 4 otaq

Yasamal rayonu , Nizami m., 4 otaq

Salam əleykum. Güclü Zəlzələlər Görmüş Möhkəm və Dayaniqli Arxitekturnu Binadan Mənzil Almaq İstəyənlər Fürsəti Qaçırmayın Nizami metrosuna ayaqla 2 dəq, Arxitektur binada 7/6-ci mərtəbəsində yerləşən, yelçəkən 200kv