ev temiri

Abşeron rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 68 m²

Elan nömrəsi: 785138
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
68 m²
Qiymət
32 000 Azn
470 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Saray qəsəbəsi
Saray qəsəbəsi
Ümumi məlumat
Saray MTK -da 14 mərtəbəli binanın 5ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 68 kv olan, qanuni 2 otaqlı mənzil satılır.
İstilik sistemi kombidir. Sənəd ÇIXARIŞDI (KUPÇA) . İnfrastruktur cəhətdən çox əlverişli yerdə yerləşir. Ətrafında iaşə obyektlər, supermarket, avtobus dayanacağı, məktəb, uşaq baxçası yerləşir .İLKİN - 32.000 AZN , AYLIQ- 448 AZN . 25 illikdir 3 il ödənib , 22 il qalıb .Əşyalar qalacaq.(Hal-hazırda evdə təmir gedir ) .
Dilbər xanım (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0102344XXXnömrəni göstər

Tarix: 25.03.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Əhmədli qəs. Premium Binada 3 otağa düzəlmə Mənzil Mebelle birge satılır. Sənəd= Kupça. 15 Mərtəbənin 6 ci mərtəbəsi. Sahə= 70 kv. İstilik sistemi Kombidir. İsti döşəmə təchiz olunub. Binada 2 Sürətli lift həmçinin 2

197 000 Azn
Xətai rayonu , Əhmədli m., 4 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli m., 4 otaq

MÖHTƏŞƏM MƏNZİL ! ƏLA QİYMƏT! Bakı ş, Xətai r., Neapol dairəsinin yaxınlığında yerləşən yeni tikili 13 mərtəbəli binanın 9-cu mərtəbəsində yerləşən, ümumi sahəsi 136 kv olan, 3 otaqdan 4 otağa düzəlmə, TAM TƏMİRLİ

280 000 Azn
Yasamal rayonu , 20 Yanvar m., 4 otaq

Yasamal rayonu , 20 Yanvar m., 4 otaq

Yasamal ray, Moskva pr, Main MTK KUPCALI, IPOTEKAYA YARARLI • Növ: Yeni tikili • Mərtəbə: 12-19 • Otaq: 4 • Sahə: 142m² • Təmir: Super MODERN Əla Təmirli • Sənəd: Kupça • Qeyd : Keyfiyyətli və zövqlü təmiri,