ev temiri

Xətai rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 56 m²

Elan nömrəsi: 780690
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
56 m²
Qiymət
160 000 Azn
2857 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Əhmədli qəsəbəsi Həzi Aslanov metrosu
Xətai ray. Xudu Məmmədov küç. 29,44
Ümumi məlumat
KUPÇALI.. İPOTEKADA OLAN.. TƏCİLİ SATILIR..!!
Xətai ray. Xudu Məmmədov küç. 29, 44 yerləşən yeni tikili, HAZIR İPOTEKADA (8% dövlət ipotekası), 19 mərtəbəli binanın 15-ci mərtəbəsində, ümumi sahəsi 56 kv.m. olan 2 otaqlı (1 otaqdan 2 otağa düzəlmə), əşyasız, əla təmirli və şəhərə gözəl panoraması olan mənzil satılır. Mənzilin Sənədi ÇIXARIŞ (KUPÇADIR). Qaz, su və işıq daimidir. İstilik sistemi kombi sistemidir. İnfrastruktur cəhətdən ideal yerləşmə yeri var və ətrafda hər növ iaşə obyetkləri mövcuddur.
Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Elnur Bəy (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0553005XXXnömrəni göstər

Tarix: 10.02.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 2 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 2 otaq

Həzi Aslanov Metro yaxınlığı Yeni Binada 2 otaqlı Mənzil Bəzi Əşyalarla birgə satılır. Sənəd= Kupça. 9 Mərtəbənin 7 ci mərtəbəsi. Sahə= 68 kv. Qiymətin də Endirim olunacaq. Firma haqqı 1%. Satışda Digər Mənzillərimiz

190 000 Azn
Xətai rayonu , Ağ Şəhər qəs., 4 otaq

Xətai rayonu , Ağ Şəhər qəs., 4 otaq

Xətai Metro yanı Premium Binada 4 otaqlı Mənzil satılır. Sənəd= Kupça. Yüksək Keyfiyyətlə və Ən son Dizaynla təmir olunub. 17 Mərtəbənin 11 ci mərtəbəsi. Sahə=180 kv. Binada 2 Sürətli lift həmçinin 2 Mərtəbə Yeraltı

650 000 Azn
Xətai rayonu , Xətai m., 4 otaq

Xətai rayonu , Xətai m., 4 otaq

Xətai Metrosunun Düz Çıxışında Qanuni 4 Otaqlı Mənzil Təcili Olaraq Dəyərindən Ucuz Qiymətə Satılır. * Mənzil Kupçalı Kompleksdə Yerləşir. Otaq: 4 (Qanuni). Sahə: 168kv. Mərtəbə: 6/16. Qaz, su və işıq daimidir