ev temiri

Xətai rayonunda 3 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 55 m²

Elan nömrəsi: 706762
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
55 m²
Qiymət
128 000 Azn
2327 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Əhmədli qəsəbəsi Əhmədli metrosu
Xətai rayonu Telnov küçəsi
Ümumi məlumat
Telnov küçəsində əla təmirli kiyev layihəli 2 otaqdan 3 otağa düzəlmə mənzil satılır. Mənzilin təmirində kefiyyətli materiallardan istifadə olunub. 9 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində yerləşir. Əhmədli metrosuna piyada düşmək mümkündür. Əlavə məlumat üçün zəng edin.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 05.09.2024

servis.az

Köhnə tikili elanları

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 2 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 2 otaq

Sabuncu r-n., Bakixanov qes. Wahrizad uwag baxcasinin yaxinliginda 3/3 mertebesinde, sahesi 48 kv.m., alman layiheli, orta temirli 2 otagli menzil satilir. Butun infrastruktur etrafinda. Ofis komissiyasi 1 % tewkil edir

120 000 Azn
Binəqədi rayonu , 6-cı mikrorayon qəs., 4 otaq

Binəqədi rayonu , 6-cı mikrorayon qəs., 4 otaq

Bineqedi rayonu 6cı mkr, Mirmahmud Kazımovski 4, Ev4, m 28. , 9 mertebenin 5ci mertebesi5otaqdan 4e duzelme ümumi sahesi 120kv, Sened kupça, ipatekaya yararlıdı, Qiymet=280000 Real aliciya endirm olunacaq

280 000 Azn
Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

emlak sahibiyem.vasitechi deyilem.ev qara qarayev metrosunun tam yaninda yerlewir.9 mertebeli binanin 5 ci mertebesi.kunc DEYIL.3 otaq. cixarisda 72 kv bele 95 kv. mohtewem yerlewme yeri. etrafda supermarketler,

245 000 Azn
Xətai rayonu , Xətai m., 1 otaq

Xətai rayonu , Xətai m., 1 otaq

- Satış: Köhnə tikili (Stalinka) - Ünvan: Zəfər və Qənimətlər parkının yanında yerləşir. - Otaq sayı: 1 - Sahəsi: 36 m2 - Mərtəbə: 5/2 - Sənədi: Çıxarış - Təsviri: Təmiri zəyifdir. Qaz su daimidir. Şirkət haqqı 1%