ev temiri

Səbail rayonunda 6 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 192 m²

Elan nömrəsi: 608093
Əmlakın növü
Otaq sayı
6
Sahə
192 m²
Qiymət
403 000 Azn
2098 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Səbail rayonu İçəri Şəhər metrosu
Shelale parki, Nazirler kabineti, Teymur Elchin 6
Ümumi məlumat
İçərişəhər metro stansiyası yaxınlığında, Nazirlər Kabineti ilə üzbəüz, mərkəzi yolun üstündə, pəncərələri Şəlalə parkı və dəniz mənzərəli olan 192 kv.m-lik çıxarışlı obyekt satılır. Obyekt 5 mərtəbəli binanın 1-ci mərtəbəsində yerləşir. 2 qapısı var; bloka açılan və bilavasitə Şəlalə parkına açılan. Qarşısında ayrıca özünün səkisi və maşın saxlamaq üçün pulsuz nəzarət olunan dayanacağı var. Obyekt yaşayış zonasında yerləşir və ofis, estetika mərkəzi, bank, modalar evi, klinika, sərgi salonu, uşaq əyləncə mərkəzi, bağça, tədris mərkəzi və s. Üçün çox əlverişlidir. Qazı suyu daimidir. İstilik sistemi mərkəzidir. Binanın qalan 1-ci mərtəbəsi göz klinikası kimi fəaliyyət göstərir. Hal-hazırda təmiri ofis üçün şox yaxşı vəziyyətdədir. Qiyməti başlanğıc olaraq 1 kv.m. üçün 2100 AZN. Müzakirə oluna bilər.
Продается объект 192 м2 в близи от метростанции Ичери шехер, напротив кабинета министров, на центральной дороге, с видом из окна на "Шелале парк" и море. Объект находится на 1 этаже 5 этажного дома (Дом героев). Имеет 2 выхода; задняя дверь открывается в блок, а центральная дверь непосредственно на Кабинет министров и парк. Перед центральным входом имееться собственная площадка и бесплатная охраняемая парковка. Обьект расположен в жилой зоне и подойдет под офис, центр эстетики, банк, дом моды, клиника, выставочный салон, детский развлекательный центр, детский сад, учебный центр и т.д.. Газ и вода постоянные. Централизованная отопительная система. Остальная часть первого этажа занимает глазная клиника. На данный момент ремонт в хорошем состоянии и идеально подходит для офиса. Начальная цена за квадратный метр 2100 AZN. Цена договорная. Сарияханым (владелец)