ev temiri

Xətai rayonunda 2 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 70 m²

Elan nömrəsi: 790594
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
70 m²
Qiymət
153 999 Azn
2199 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Əhmədli qəsəbəsi Əhmədli metrosu
Əhmədli, Lütfizadə küçəsi, bina-10, bina Daqnoz klinikanın girişinə baxır
Ümumi məlumat
Mənzil təmirə ehtiyacı var. Leninqrad lahəli, mənzil perspektiva xarakter daşıyır, həm binanın arxa tərəfinə çıxışı var və kvadratura xeyli artırıla bilər, həm ofis kimi tikmək olar. Zirzəmi 1-ci mərtəbəyə məhsusdur. Mənzil orta blokda yerləşir. Üstünlüklər: tam mərkəz, mənzilin arxa tərəfində böyük bağı var, mənzil perspektiva xarakter daşıyır!
Kurt (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0557008XXXnömrəni göstər

Tarix: 14.05.2026

servis.az

Köhnə tikili elanları

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 1 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 1 otaq

Bakixanovda stansiyaya yaxın mərkəz yolda, , Medilife klinika " olan binada 6/5 də 1 otaqlı mənzil satılır, İşıq su daimi qaz yoxdur lift işləyir, bütün inrasturkur və iaşə obyektləri əhatəsində, sənəd kupçadır

59 000 Azn
Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 3 otaq

Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 3 otaq

TƏCİLİ SATILIR! FÜRSƏTİ QAÇIRTMAYIN! KUPÇALI! Suraxanı Rayonu, Qaraçuxur Qəsəbəsi, Yusif Eyvazov küçəsində, Ümumi Sahəsi 70kv/m olan, 3 Otaqlı, Tam Əşyalı Mənzil Satışdadır! Mənzil 9 Mərtəbəli Binanın 3-cü

190 000 Azn
Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 3 otaq

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 3 otaq

.Təcili.Yasamal rayonu Mətbuat prospektində Opelyasiya məhkəməsi ilə üzbəüz Stalinka layihəli binanın 5/5 mərtəbəsində 3otağlı ümumi sahəsi 73 kv olan təmirli mənzil satılır.Mənzil orta blokda yerləşir.Yelçəkəndir.Qaz